misja

Wyposażenie wnętrz biurowych, czy aranżacja sklepów, kawiarni, hoteli to u nas kompleksowy zakres usług. Wykorzystujemy ergonomiczne, wielofunkcyjne system meblowe wykonywane z drewna, szkła, profili aluminiowych, płyty wiórowej, materiału corian i innych. Szeroki wybór mebli sklepowych, biurowych stworzony został z myślą o zadowoleniu naszych Klientów.

Triss to także umiejętności i wiedza doradców i pracowników zajmujących się montażem mebli sklepowych (odzieżowych i innego typu). Staramy się poznać zmieniające się oczekiwania Klientów, aby stworzony projekt był jak najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby. Dlatego też wykorzystujemy trwałe, eleganckie i nowoczesne materiały (np. corian), które pozwalają poszerzyć zakres oferowanych możliwości i podwyższyć jakość produktów Triss. Na nasze usługi oraz produkty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy kompleksowy serwis.

o firmie

Wykonane przez nas meble biurowe, czy też meble sklepowe spotkać można na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski. Potwierdzeniem jakości naszych usług i produktów jest ogromna liczba wykonanych projektów oraz zadowolonych Klientów – meble sklepowe (odzieżowe, obuwnicze, sportowe) i meble biurowe wykonywane są przez nas na podstawie nawet najbardziej wymagających wytycznych.

 

Zakres naszych usług i produktów będących odpowiedzią na potrzeby Klientów to m.in.:

  • komputerowa aranżacja sklepów,
  • meble sklepowe odzieżowe, sportowe etc. wykonane ze znakomitej jakości materiałów (szkło hartowane, drewno, corian, profile aluminiowe itp.),
  • profesjonalne wyposażanie placówek, sieci handlowych (np. stacji benzynowych, salonów samochodowych),
  • meble dla hoteli, kawiarni, biur,
  • kompleksowe systemy oświetleniowe.

 

U podstaw znakomitych osiągnięć oraz wysokiego poziomu współpracy z naszą firmą leży doświadczenie zdobywane na rynku już od 1995 roku.